Przepisy

Na zakończenie Twojego dnia przygotowaliśmy zestaw 28 przepisów do wyboru na pyszną, zdrową i zbilansowaną kalorycznie kolację. Grupa tych przepisów została opracowana przez zespół specjalistów dietetyków z uwzględnieniem potrzeb organizmu w trakcie kuracji odchudzającej.

Wszystkie przepisy zostały nie tylko sporządzone teoretycznie ale też przygotowane przez wysokiej klasy szefa kuchni, tak aby ułatwić Wam ich przygotowanie. Poniżej znajdziecie dokładne opisy składu, wartości odżywczych oraz sposobu przygotowania.

Pamiętajcie, że kolację spożywamy nie później niż 4 godziny przed snem.

Smacznego.

 

Nigdy nie byłem zbyt szczupły a odkąd przestałem pracować na pełny etat przytyłem jakieś 15 kg. Nie miałem zamiaru się odchudzać ale w końcu pojawiły się problemy ze zdrowiem. Żona i lekarz zaczęli naciskać, że powinienem zrobić coś ze swoją nadwagą. Początkowo  żona gotowała wszystko na parze, do tego mniej mięsa i słodyczy. Efektów nie było widać żadnych, ograniczyłem nawet moje ulubione piwko. W końcu córka przyniosła do domu koktajle diety Limvena, które to niby miały mi pomóc. Piłem wedle zaleceń, pracowałem sporo na działce, piwko zamieniłem na wodę i coś ruszyło. Na początku znajomi mówili, że jakoś inaczej wyglądam, potem się zważyłem i spadło 4kg. Nie ukrywam, że ucieszyło mnie to bardzo, więc postanowiłem trzymać dietę dalej tym bardziej, że to nie było nic trudnego wystarczyło pić koktajle w odpowiednich porach i jeść jakieś lekkie rzeczy. Po zakończeniu kuracji ważyłem niecałe 83 kg ( wcześniej 93 kg ). Teraz piję koktajle diety Limvena żeby utrzymać wagę, bo faktycznie czuję się lepiej i młodziej. Nawet teściowa mówi, że wyprzystojniałem a z jej ust to już wielki komplement. Polecam leniwym panom po 40, to naprawdę działa