Przepisy

Na zakończenie Twojego dnia przygotowaliśmy zestaw 28 przepisów do wyboru na pyszną, zdrową i zbilansowaną kalorycznie kolację. Grupa tych przepisów została opracowana przez zespół specjalistów dietetyków z uwzględnieniem potrzeb organizmu w trakcie kuracji odchudzającej.

Wszystkie przepisy zostały nie tylko sporządzone teoretycznie ale też przygotowane przez wysokiej klasy szefa kuchni, tak aby ułatwić Wam ich przygotowanie. Poniżej znajdziecie dokładne opisy składu, wartości odżywczych oraz sposobu przygotowania.

Pamiętajcie, że kolację spożywamy nie później niż 4 godziny przed snem.

Smacznego.

 

Zawsze sceptycznie podchodziłam do tematu odchudzania. Jako pielęgniarka z wieloletnim stażem naoglądałam się i nasłuchałam sporo historii o zrzucaniu wagi. Nigdy nie mogłam uwierzyć jak ludzie mogą być tak nieodpowiedzialni i naiwni, szczególnie młodzież. Sama stosowałam dietę opracowaną przez znajomą dietetyczkę. Ze względu na brak czasu wprowadziłam do niej koktajle Limvena. Po konsultacjach z koleżanką zastosowałam pełen program diety Limvena, oparty na założeniach kalorycznych, tak by każdy posiłek zawierał odpowiednią ilość kalorii. Nie zdziwił mnie więc fakt, że na przełomie 9 tygodni schudłam prawie 11 kg. Teraz wypijam tylko jedną porcję dziennie i do tego posiłki o niskim indeksie glikemicznym aby utrzymać osiągnięty wynik. Dieta Limvena jest świetnym rozwiązaniem dla zabieganych ale i rozsądnych ludzi, którzy za cel stawiają sobie przede wszystkim zdrowie i dobre samopoczucie.

Krystyna, 36 Zobacz więcej...