Przepisy

Na zakończenie Twojego dnia przygotowaliśmy zestaw 28 przepisów do wyboru na pyszną, zdrową i zbilansowaną kalorycznie kolację. Grupa tych przepisów została opracowana przez zespół specjalistów dietetyków z uwzględnieniem potrzeb organizmu w trakcie kuracji odchudzającej.

Wszystkie przepisy zostały nie tylko sporządzone teoretycznie ale też przygotowane przez wysokiej klasy szefa kuchni, tak aby ułatwić Wam ich przygotowanie. Poniżej znajdziecie dokładne opisy składu, wartości odżywczych oraz sposobu przygotowania.

Pamiętajcie, że kolację spożywamy nie później niż 4 godziny przed snem.

Smacznego.

 

Z problemem zrzucenia wagi borykałam się od dawna. Po urodzeniu dwójki dzieci moja sylwetka bardzo się zmieniła. Początkowo starałam się stracić kilogramy poprzez stosowanie różnych diet (Kopenhaska, Kapuściana, Wysokobiałkowa itp. ) niestety z nikłym efektem... Ze względu na brak czasu nigdy nie potrafiłam dotrwać do końca, szczególnie przygotowując obiady dla całej rodziny. Później postanowiłam spróbować tabletek ale też nie przynosiły żadnych efektów oprócz kłótni z mężem, że faszeruję się chemią niewiadomego pochodzenia . Po wielu próbach dałam sobie spokój z odchudzaniem ale moje samopoczucie pogarszało się z dnia na dzień. Czułam się gruba i nieatrakcyjna. W końcu znalazłam w internecie informacje o diecie Limvena. Zamówiłam bo cena była atrakcyjna a poza tym, forma koktajli  bardzo mi odpowiadała. Nie musiałam się głodzić i spędzać dwa razy więcej czasu w kuchni na przygotowywaniu posiłków. Już po pierwszych dwóch tygodniach zauważyłam różnicę. Schudłam jakieś 3 kg. Koktajle były całkiem smaczne do tego skromne posiłki w ciągu dnia, rower i schudłam po 10 tygodniach około 12 kg. Znajomi i rodzina nie mogli w to uwierzyć! Pierwszy raz moje odchudzanie skończyło się sukcesem a nie frustracją i wyśmiewaniem się z mojej słabej woli przy rodzinnym stole. Teraz czuję się lżejsza i młodsza, mogę w końcu wyglądać jak kobieta w swoim wieku. Dzięki diecie Limvena jestem w końcu szczęśliwa!