Przepisy

Na zakończenie Twojego dnia przygotowaliśmy zestaw 28 przepisów do wyboru na pyszną, zdrową i zbilansowaną kalorycznie kolację. Grupa tych przepisów została opracowana przez zespół specjalistów dietetyków z uwzględnieniem potrzeb organizmu w trakcie kuracji odchudzającej.

Wszystkie przepisy zostały nie tylko sporządzone teoretycznie ale też przygotowane przez wysokiej klasy szefa kuchni, tak aby ułatwić Wam ich przygotowanie. Poniżej znajdziecie dokładne opisy składu, wartości odżywczych oraz sposobu przygotowania.

Pamiętajcie, że kolację spożywamy nie później niż 4 godziny przed snem.

Smacznego.

 

Przysłowiowym "grubasem" byłam odkąd pamiętam. W dzieciństwie w ogóle mi to nie przeszkadzało bo utwierdzano mnie w przekonaniu, że z tego "wyrosnę". Sytuacja nieco się zmieniła jak poszłam do liceum. Będąc w klasie z 23 szczupłymi dziewczynami zaczęłam czuć się gorsza. Obowiązkowe zajęcia z wychowania fizycznego były dla mnie katorgą, stałam się szkolnym pośmiewiskiem. Pomimo tego, że jestem komunikatywną osobą i zawsze miałam sporo przyjaciół moja waga zmieniła moje nastawienie do samej siebie. Nabrałam kompleksów, które wywołały u mnie depresję. Zdesperowana i z poczuciem, że zostałam z problemem sama zaczęłam się odchudzać, coraz mniej jeść... Jak tylko udało mi się zrzucić kilka kilogramów w krótkim czasie odzyskiwałam je podwójnie. Wraz z tym pojawiła się złość na samą siebie ale też kłopoty ze zdrowiem np. anemia. Koleżanki podrzucały mi coraz to nowsze pomysły na zrzucenie wagi, które z perspektywy czasu uważam za idiotyczne. Moje niezadowolenie pogłębiał dodatkowo fakt, że w przeciwieństwie do niektórych uprawiałam sporo sportów. Trzy razy w tygodniu treningi siatkówki, basen, rower a mimo to moja sylwetka pozostawała stale i niezmiennie taka sama, masywne uda, duży brzuch... Na studiach trochę odpuściłam pod natłokiem obowiązków ale kompleksy mają to do siebie że w końcu i tak wychodzą na wierzch. W nowym mieście, w obliczu zupełnie nowych ludzi znowu należało budować swój wizerunek. Mój był nieco sprzeczny: inteligentna i pewna siebie na zewnątrz a jednocześnie zakompleksiona i nieszczęśliwa. Jestem przekonana, że gdyby ten list przeczytałby któryś z moich znajomych nigdy nie domyśliłby się, że to ja mogę być autorem. Po licznych próbach posiadłam niemałą wiedze na temat odchudzania dlatego też nigdy nie próbowałam żadnych tabletek aż w końcu na rynku pojawiła się oferta diety Limvena. Koktajle wydały mi się rozsądnym rozwiązaniem ze względu na ich zawartość energetyczną ale i smak i sposób przyrządzania. Spróbowałam i ku memu zaskoczeniu udało się! Radość, która się pojawiła jest nie do opisania szczególnie dla osób, które nigdy nie miały problemów z wagą. Na I etapie kuracji schudłam 4,5 kg, w ciągu kolejnych 2 tygodni moja waga spadła o kolejne 4 kg. Zrównoważona i spokojna po wielu nie powodzeniach czekałam na efekt jo-jo, który nie nadszedł. Teraz stosuję dietę Limvena w dwóch celach: chcę utrzymać wagę, ze względu na brak czasu a po drugie dieta Limvena sprawdza się doskonale jako suplement. W chwili obecnej ważę 64 kg przy wzroście 178 i w końcu moja osobowość jest spójna z wyglądem zewnętrznym. Pierwszy raz zdobyłam się na napisanie takiego listu a zrobiłam to jedynie dlatego, że zdaje sobie sprawę jak trudno pokonać własne słabości i osiągnąć zamierzony cel. Mnie pomogła w tym dieta Limvena i jestem jej niezmiernie za to wdzięczna.