Przepisy

Na zakończenie Twojego dnia przygotowaliśmy zestaw 28 przepisów do wyboru na pyszną, zdrową i zbilansowaną kalorycznie kolację. Grupa tych przepisów została opracowana przez zespół specjalistów dietetyków z uwzględnieniem potrzeb organizmu w trakcie kuracji odchudzającej.

Wszystkie przepisy zostały nie tylko sporządzone teoretycznie ale też przygotowane przez wysokiej klasy szefa kuchni, tak aby ułatwić Wam ich przygotowanie. Poniżej znajdziecie dokładne opisy składu, wartości odżywczych oraz sposobu przygotowania.

Pamiętajcie, że kolację spożywamy nie później niż 4 godziny przed snem.

Smacznego.

 

Dietę Limvena poleciła mi koleżanka z pracy. Długo przekonywać nie musiała, gdyż gołym okiem było widać zmiany. Moje ciało zaczęło się przeobrażać po kuracji hormonalnej i początkowo w ogóle mi to nie przeszkadzało, w końcu nabrałam kobiecych kształtów o których zawsze marzyłam. Wkrótce jednak przybrałam za dużo przez co zaczęłam czuć się źle w swoim ciele. Pracuję w branży modowej w której wizerunek ma ogromne znaczenie. Moja szafa to moja pasja i sytuacja w której nie mogę się zmieścić w ulubione ubrania jest niedopuszczalna. Karnet na siłownię, basen, posiłki składające się głównie z warzyw. Byłam przekonana, że to załatwi sprawę. Okazało się iż to nie takie proste a narzekanie kobiet jest w pełni uzasadnione. Pracowałam naprawdę ciężko a pomimo to moja waga ani drgnęła. Zamiast tego pojawiło się zmęczenie, senność i zawroty głowy. Chodziłam głodna i podenerwowana. Jak tylko zauważyłam zmiany u koleżanki zaczęłam stosować dietę Limvena. Wyniki stosowania produktów były rewelacyjne. W ciągu trzech miesięcy schudłam 11 kg i straciłam 23 cm w obwodzie. Odżywianie się przy pomocy diety Limvena odpowiadało mi ze względu na szybkość i prostotę przygotowywania koktajli. W konsekwencji z rozmiaru 40 powróciłam do 36 i nie mam zamiaru tego zmieniać. W chwili obecnej na diecie Limvena jest połowa moich znajomych z pracy a co lepsze każdy osiąga podobne wyniki.